سرویس بوش - تعمیر لباسشویی بوش Bosch

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

سرویس بوش - تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش Bosch

دستگاه ماشین لباسشویی بوش شما از کار افتاده است؟ در نمایشگر آن کد اخطار نشان می دهد؟ نمی چرخد و آبگیری آن با مشکل مواجه می شود؟

اگر شما نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنید و به دنبال تعميرگاه ماشین لباسشويي بوش می گردید که با خیال راحت تعمیرات آن را به آنها بسپارید، کافیست با کارشناسان سرویس بوش تماس بگیرید.

سرویس بوش با بهره گیری از قوی ترین تیم تعمیرات لباسشویی بوش در ایران و همچنین پرسنل فوق متخصص و با تجربه خود می تواند بهترین تعمیر لباسشویی بوش را با استفاده از قطعات ارجینال و اصلی برای شما انجام دهد.

تعمير مدل های مختلف (قدیمی و جدید) ماشین لباسشویی بوش را به متخصصین سرویس بوش بسپارید.

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تماس با ما بخش مقالات و مطالب مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی را مشاهده کرده و در صورتی که موفق به رفع اشکال دستگاه خود نشدید در نهایت با ما تماس بگیرید!

فروشگاه بوش سرویس - لوازم جانبی لباسشویی Bosch


مشکلات لباسشویی بوش - Bosch که نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار ماهر دارند چیست؟

 • تخلیه نشدن کامل آب در ماشین لباسشویی بوش: اگر ماشین لباسشویی شما آب را به درستی تخلیه نمی کند مشکل می تواند از پمپ تخلیه باشد ، معمولا در این حالت پمپ تخلیه دارای صدای بسیار ناهنجاری می باشد که نشان دهنده خراب بودن آن است .
 • ثابت ماندن ماشین لباسشویی بوش بعد از آب گیری: در صورتی که ماشین لباسشویی بوش شما بعد از عملیات آب گیری به درستی کار نکرد ، مشکل مربوطه می تواند از المنت این دستگاه باشد، در این حالت ماشین لباسشویی شما ثابت مانده و عکس العملی نشان نمی دهد .
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش: اگر ماشین لباسشویی شما بعد از این مرحله کار نکرد مشکل مربوطه می تواند از موتور باشد که به صورت چپ گرد و زاست گرد کار نمی کند .
 • باز نشدن درب لباسشویی بوش بعد از شستشو: در صورتی که بعد از اتمام شستشوی ماشین لباسشویی بوش شما درب آن قفل و باز نشد به این معنی است که لباس ها داخل آن گیر کرده و شما می بایست از ضامن اظطراری به منظور باز کردن درب آن استفاده نمایید ، این ضامن در کنار دریچه پمپ تخلیه قرار دارد ، در این مرحله درب را باز کرده و لباس ها را خارج کنید و منتظر رسیدن تکنسین های ما باشید .
 • گرم شدن و داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی بوش: در صورتی که ماشین لباسشویی شما بیشتر از حد معمول و عادی گرم شد و یا گرمای آن به حد استاندارد نرسید، مشکل می تواند از بخش هیدرو استات لباسشویی باشد، این قسمت وظیفه کنترل سطح آب در دیگ و یا لگن ماشین لباسشویی را بر عهده دارد ! که در صورت خرابی آن باید با ما تماس بگیرید، تا تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را انجام دهیم .

تعمير ماشین لباسشويي بوش


چرا سرویس بوش را برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش انتخاب کنیم؟

 • ارائه بهترین قیمت تعمیر لباسشویی بوش مطابق با نرخ مصوب اتحادیه
 • استفاده از قطعات اصلی بوش
 • برخورداری از متخصصین فنی
 • ضمانت ارائه خدمات
 • تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
 • بیش از 15 سال سابقه
 • اعلام برآورد هزینه قبل از تعمیر دستگاه
 • مشاوره تلفنی رایگان

چه زمانی با سرویس بوش تماس بگیریم؟

در سال های اخیر خریداران و مصرف کنندگان ماشین لباسشویی توجه خاصی به برند بوش و لباسشویی بوش پیدا کرده اند و این موضوع نیاز بسیار بالای این افراد به تعمیر ماشین لباسشویی بوش را بیشتر نشان داده است، گفتنی است که در در این میان تعمیر کاران بسیار زیادی با اسم تعمیرکار رسمی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما می کنند که در نهایت منجر به ضرر شما خواهد شد، سرویس بوش به عنوان تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش در شهر تهران این اطمینان را به شما می دهد که بهترین خدمات را در کنار نازل ترین قیمت ها به شما ارائه و ضامن کارکرد ماشین لباسشویی بوش شما بعد از تعمیر باشد، از شما درخواست می گردد در صورت بروز هر نوع مشکل برای لباسشویی بوش سریعاً با شماره سرویس بوش که 02141128 می باشد تماس حاصل نمایید. برخی از خدمات سرویس بوش در زمینه تعمیرات ماشین لباس شویی بوش به شرح زیر است:

 


 1. رفع ارور ماشین لباسشویی بوش Bosch
 2. ارائه ضمانت نامه تعمیر لباسشویی بوش Bosch
 3. سایر موارد و عیب های لباسشویی بوش Bosch
 4. قفل شدن درب لباسشویی بوش Bosch
 5. عیب یابی ماشین لباسشویی بوش Bosch
 6. تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بوش Bosch

سرویس بوش

بارها مشاهده شده که همه ما در استفاده از وسایل الکترونیکی و مکانیکی در منزل با مسائلی روبه رو میشویم که برای رفع آنها دچار سردرگمی شده و اغلب در تشخیص اینکه برای رفع این موارد نیاز به مراجعه به کارشناسان بوده و یا با اقدامات ساده تر در منزل قابل حل هستند، با مشکل روبرو میشویم.

امروزه ماشین لباسشویی یک وسیله پر کاربرد در منزل بوده و خراب شدن و درست کار نکردن آن ما را به درسر می اندازد. در این گونه مواقع لازم است برای اینکه مشکل پیش آمده جدی نشود، در اولین فرصت ممکن، برای عیب یابی، رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کرد. بهترین و راحت ترین و مطمئن ترین راه برای اینکار تماس با سرویس بوش می باشد. کارشناسان ما پیش از اعزام و ارائه هر نوع سرویس به صورت تلفنی یا آنلاین در مورد مشکل پیش آمده به شما مشاوره رایگان می دهند. همچنین تمامی قطعاتی که توسط متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی شما مورد استفاده قرار میگیرد کاملا اورجینال و تضمینی می باشند.

مشکلات متداول تعمیر ماشین لباسشویی بوش

درخواست اعزام تعمیرکار

جهت اعزام سریع تعمیرکار لطفا فرم زیر را تمکیل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی :
شماره موبایل (با کیبورد انگلیسی وارد کنید) :
نوع دستگاه خود را انتخاب کنید :
آیا دستگاه شما گارانتی دارد؟

مشکلات متداول لباسشویی بوش چیست ؟

مشکلات مرسوم ماشین لباسشویی بوش به بخش های مختلفی تقسیم میشوند که در قسمت پایین به آن ها اشاره و توضیح خواهیم داد :

مواردی که از جانب شما قابل حل بوده و غالباً برای رفع آنها نیاز به مراجعه به کارشناس نمی باشد:

 • تنظیم نبودن درجه حرارت آب. با مطالعه دفترچه راهنما به راحتی میتوانید به کلید و یا پیچ تنظیم درجه مورد نظر دسترسی یافته و آن را مطابق با پارچه موردنظر برای شست و شو تغییر دهید.
 • پر کردن بیش از حد مجاز ماشین لباسشویی. گرچه تکرار این مورد میتواند موجب آسیب های جدی به دستگاه شما گردد اما در صورتی که با این شرایط مواجه شدید، فشار آب سطح شست و شو را کاهش دهید.
 • عدم کارکرد کلیدهای روی دستگاه ماشین لباسشویی. قبل از هر اقدامی کلید “قفل کودک” را چک کنید! شاید این مورد به نظر شما جدی نباشد، اما بارها مشاهده شده که کاربران به صورت اتفاقی این کلید را فعال کرده و مانع از انجام هر عملکرد دیگری خواهند شد.
 • عدم انتخاب برنامه شست و شوی مناسب لباس ها توسط ماشین لباسشویی. هر نوع پارچه ای دارای ۳ پارامتر برای شست و شوی مناسب میباشند: دمای آب، مدت زمان شست و شو، مواد شوینده مناسب.
 • نمایش ارور در نمایشگر لباسشويي بوش که این مورد می تواند دلایل کاملاً مختلفی داشته باشد و در این مقاله به صورت کامل به آن پرداخته ایم.

تماس با سرویس بوش

در چه مواردی برای تعمیر لباسشویی بوش باید با سرویس بوش تماس بگیریم ؟

 • ایجاد سرو صدای زیاد و لرزش غیرمعمول در هنگام کار کردن لباسشویی بوش: ماشین در هنگام کار کردن صدا و ارتعاشات بیش از حد نرمال خود ایجاد میکند. گرچه این مورد میتواند دلایل متعددی داشته باشد اما دلیل اصلی آن “سبد چرخشی ماشین لباسشویی” است. بهتر است برای تعمیر و یا تعویض آن از کارشناس مربوطه کمک بگیرد تا از آسیب های احتمالی به قطعات درگیر با آن بخش جلوگیری نمایید.
 • باز و بسته نشدن درب ماشین لباسشویی Bosch: درب ماشین هنگام باز و بسته شدن دچار مشکل می شود. اغلب این مورد مربوط به قفل درب بوده و با تعویض آن مشکل رفع خواهد شد، اما بعضا مشاهده شده که عدم کارکرد درست قفل به علت از بین رفتن طراز ماشین لباسشویی هم اتفاق افتاده (به دلیل بیش از حد سنگین شدن ماشین برای دفعات متعدد، وجود اجسام سنگین بر روی ماشین لباسشویی و …). و یا خراب بودن میکروسویج درب یا در مواردی خراب بودن برد الکترونیکی لذا بهتر است برای بررسی این مورد نیز از تخصص کارشناسان بهره برده و امکان آسیب بیشتر را کاهش دهید.
 • خروج کف از درب ماشین لباسشویی هنگام کار: فرسوده شدن واشر درب میتواند عامل این اتفاق باشد. همچنین ممکن است به دلیل بیش از حد پر بودن ماشین این مورد گاها مشاهده گردد و یا استفاده از پودر دستی در ماشین اتوماتیک اما معمولا عایق درب های ماشین لباسشویی بسیار محکم و غیرقابل نفوذ هستند، لذا در صورت تکرار این مورد (با وجود سنگین نبودن بار ماشین)، بررسی توسط کارشناس همواره پیشنهاد میگردد.

سایر مواردی که حتما لازم است از جانب کارشناسان بررسی و رفع گردد :

 • نشتی آب در لباسشویی بوش: در صورت مشاهده این مورد حتما بلافاصله ماشین لباسشویی را خاموش کرده و از پریز برق خارج نمایید. در هنگام انجام این کار حتما از عایقی بر روی سطح خیس استفاده نمایید. این مورد ممکن است به دلایلی مختلفی از جمله وجود شکاف در راه خروجی آب، وجود نشتی در دیگ ماشین لباسشویی و …. اتفاق بیفتد. به دلیل خطر برق گرفتگی این مورد را نیز به صورت شخصی بررسی ننمایید. برای رفع این مورد علاوه بر نیاز به تخصص، رعایت موارد ایمنی (مانند استفاده از کفشهای عایق و …) حائز اهمیت میباشد.
 • بوی بد و سوختگی در لباسشویی Bosch: استشمام بوی سوختگی. گاهی ممکن است بویی چون سوختگی پلاستیک را هنگام روشن نمودن ماشین لباسشویی حس نمایید، در این صورت نیز مانند مورد قبل از استفاده از ماشین لباسشویی خودداری نمایید، چراکه این مورد بدون شک مربوط به اجزای داخلی دستگاه بوده و ممکن است تشخیص آن نیاز به باز کردن بدنه و بررسی اجزا آن داشته باشد. لذا اعمال هر گونه تغییر بدون مشورت با کارشناس میتواند باعث ایجاد آسیب های غیر قایل جبران برای دستگاه شده و خطرات برق گرفتگی نیز در مورد مشتمل است.
 • پوسیدگی یا شکستگی بدنه لباسشویی Bosch: مشاهده آسیب و یا شکستگی در بدنه. این مورد به علت ضربه و یا پوسیدگی اتفاق می افتد. در صورت وجود پوسیدگی، ممکن است این پوسیدگی برای اجزای داخلی نیز اتقاق افتاده باشد، لذا به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
 • عدم کارکرد کلیدها و یا تایمر درجه: در صورتی که از اتصال برق و همچنین فعال نبودن قفل کودک مطمئن هستید و به نظر میرسد مشکل از این بخش نمیباشد، سریعا اتصال برق را قطع کرده و از باز کردن کلیدها وتایمر بپرهیزید. سیم کشی های داخلی پشت کلیدها ممکن است در نگاه اول واضح به نظر بیایند! ممکن است تصور کنید که یک قطعی ساده در اتصال سیم هاست! اما هرگز با این تصورات اقدام به رفع مسئله نکرده و احتیاط لازم را به خرج دهید.
 • ایجاد ارور یا کد خطا در لباسشویی Bosch

هزینه تعمیر لباس شویی بوش چقدر است؟

سرویس بوش این تضمین را به شما می دهد که لباسشویی مارک Bosch شما را با بهترین قیمت و کیفیت تعمیر کند.

با توجه به تجربیات فراوان سرویس بوش در زمینه تعمیرات مدل های مختلف ماشین لباسشویی بوش، به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان نگران هزینه های تعمیرات دستگاه خود نباشید، تعرفه های سرویس بوش کاملاً بر اساس تعرفه های اتحادیه بوده و همواره سعی بر این داشته ایم که مشتریان عزیز ما کمترین هزینه را بابت تعمیرات لباسشویی بوش خود بپردازند.

بر همین اساس، تعمیرکاران با تجربه سرویس بوش بیشترین تلاش خود را انجام خواهند داد که قطعات معیوب دستگاه شما را تعمیر کنند و متحمل هزینه های تعویض قطعات نشوید.

سرویس بوش فقط قطعات سوخته را به منظور تعمیر لباسشویی بوش تعویض می کند!

قطعات برای تعمیر لباسشویی بوش

در حال حاضر با توجه به پیچیدگی دستگاه های جدید، تعمیر لباسشویی بوش فرآیند بسیار دقیقی است که باید توسط کارشناسان ماهر و مسلط به لباسشویی بوش به صورت کاملا اصولی انجام شود، در بعضی از مواقع در مراحل مختلف تعمیرات لباسشویی بوش به قطعه ای سوخته بر میخوریم که حتماً نیاز به تعویض دارند .

از این رو مجموعه سرویس بوش اقدام به تامین تمامی قطعات قابل تعویض لباسشویی بوش نموده و ضمانت اصلی بودن آن را برای شما تضمین خواهد نمود. همچنین جهت کاهش هزینه های شما، کارشناسان سرویس بوش تمامی تلاش خود را خواهند کرد که حتی الامکان قطعات دستگاه شما تعمیر شده و نیازی به خرید قطعه جدید و تعویض آن نباشد. این مجموعه آمادگی تعویض قطعات و تامین آن را به صورت نامحدود دارد، در قسمت بعد به معرفی بعضی از این قطعات خواهیم پرداخت .

کلید روشن و خاموش ماشین لباسشویی

کلید روشن و خاموش لباسشویی بوش

این کلید در پنل جلویی لباسشویی ها نصب و پس از انتخاب برنامه و فشردن آن لباسشویی بوش شما شروع به کار خواهد کرد .

میکرو سوییچ ماشین لباسشویی

میکرو سوییچ ماشین لباسشویی

میکروسوئیچ یک قفل ایمنی است تا در حین کار درب لباسشویی بوش شما باز نشوه و آب آن به بیرون نریزد .

شیر برقی ماشین لباسشویی بوش

شیر برقی ماشین لباسشویی بوش

این قسمت عمل ورود آب به داخل ماشین را با استفاده از اصول اولیه عملکرد رله های مغناطیسی انجام می دهد .

هیدرو استات ماشین لباسشویی بوش

هیدرو استات ماشین لباسشویی بوش

کار هیدرواستات تنظیم آب در مخزن است و با رسیدن آن به حد مجاز آبگیری ماشین را متوقف می نماید.

تایمر لباسشویی بوش

تایمر لباسشویی بوش

تایمر ها به عنوان مغز دستگاه لباسشویي بوش عمل کرده و وظیفه تنظیم عملکرد لباسشویی به لحاظ زمانی را ایفا می کند .

شیربرقی ماشین لباسشویی بوش

شیربرقی ماشین لباسشویی بوش

این قسمت عملیات قطع و وصل جریان آب لباسشویي بوش را انجام می دهد ، این قسمت از برد دستگاه و تایمر فرمان می گیرد .

هیتر ماشین لباسشویی بوش

هیتر ماشین لباسشویی بوش

این قسمت عملیات ایجاد گرما برای گرم کردن آب لباسشویي بوش را انجام می دهد، انرژی این هیتر توسط برق تامین می شود .

موتور ماشین لباسشویی بوش

موتور ماشین لباسشویی بوش

این قسمت اصلی ترین بخش لباسشویي بوش می باشد که کار گرداندن سطل و یا مخزن لباس ها را انجام می دهد .

جهت دریافت خدمات، خرید قطعات و یا تعمیر لباسشویی بوش با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصصین ما در محل شما حضور یابند.

تعمیرات لوازم خانگی خود را با خیالی راحت به سرویس بوش بسپارید تا دیگر نیازی به تعمیرات مجدد آن تا مدت ها نداشته باشید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز 4.3 / 5. تعداد نظرات : 36

اولین نظر را شما ثبت کنید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده − هفت =

با ما تماس بگیرید !